دوره ترمیک زبان انگلیسی

دوره های ترمیک زبان انگلیسی

با شرکت در این دوره‌ها علاقمندان به زبان انگلیسی می‌توانند در محیطی آرام زیر نظر استادان حرفه‌ای آکادمی، زبان انگلیسی را به خوبی فرا گیرند.

– پیشرفت فوق سریع
دوره های Crash Course در Language Academy به صورت فوق فشرده، کاملا با توجه به نیازهای زبانی و محدودیتهای زمانی متقاضیان مهاجرت و شرکت در آزمونهای بین المللی مانند IELTS و TOEFL طراحی شده اند.

– تمرکز بر مکالمه با درکنار مهارتهای ضروری
سیستم آموزش آکادمی به صورت کاملاً زبان‌آموز محور تنظیم شده است و بنیان فراگرفتن زبان بر مکالمه نهاده شده. در نتیجه، فعالیتهای کلاسی به شیوه‌ای برنامه‌ریزی می‌شوند که آموختن و تمرین مهارتهای مختلف زبانی با استفاده حداکثری از مهارتهای شنیداری و گفتاری انجام شود.

– هدف: انگلیسی
مدرسین آکادمی بر حفظ جوّ انگلیسی در کلاسها تأکید فراوان دارند و صحبت به زبان انگلیسی در کلاسها یک اصل بنیادین در Language Academy است.

– اساتید برتر برای تمام سطوح
یکی از اصول حرفه‌ای آکادمی LA این است که از ابتدای راه تا بالاترین سطح، بهترین خدمات آموزشی توسط مدرسین زبده و حرفه‌ای به زبان‌آموزان ارائه شود و دانشجویان آکادمی هرگز در اختیار مدرسین متوسط و بی تجربه قرار نگیرند. از دیدگاه یک محیط کار،Language Academy محلی برای تجربه اندوزی مدرسین زبان نیست و همکاران حرفه ای و متخصص ما برای حفظ و ارتقای مهارت تدریس و دانش زبانی خود، به شکل مداوم در بازآموزی‌ها و کارگاه‌های آکادمی شرکت می‌کنند و در محیطی کاملاً رقابتی، خود را در معرض سنجش پیوسته دپارتمان قرار می‌دهند.

دوره عمومی فوق فشرده Crash Course

Language Academy دوره‌ای را برای علاقه‌مندان به آموختن زبان انگلیسی تدارک دیده که در آن، دانش زبانی و مهارتهای مورد نیاز برای تعامل و ارتباط با دنیا در سطح استاندارد جهانی از مقدماتی تا انتهای متوسطه آموزش داده می‌شوند.

در طراحی این دوره ها، نیازهای زبانی و محدودیتهای زمانی متقاضیان مهاجرت و شرکت در آزمونهای بین المللی مانند IELTS و TOEFL کاملا لحاظ شده اند.

این دوره های به صورت مجموعه ای دو ترمی طراحی شده اند که هر یک دو سطح کامل زبانی را در عرض تنها چهارماه (به جای یک تا دوسال مرسوم) پوشش می دهد. دوره ها به صورت کاملاً فشرده و چهار جلسه در هفته برگزار می شوند:

    دوره Crash One شامل سطوح Elementary و Pre-Intermediate، مناسب برای زبان آموزان با پایه ضعیف یا نسبتاً ابتدایی. شرکت کنندگان در پایان این دوره می توانند جهت کسب نمرات IELTS تا باند ۵-۵٫۵ مستقیماً وارد دوره هایآمادگی IELTS شوند، و یا برای تقویت پایه زبانی برای کسب نمرات بالاتر در دوره Crash Two شرکت نمایند.

    دوره Crash Two شامل سطوح Intermediate و Upper-Intermediate مناسب برای زبان آموزانی که قصد شرکت در دوره های آمادگی آزمونهای IELTS و TOEFL برای کسب نمرات بالاتر، و یا شرکت در دوره آمادگی آزمون FCE را دارند.

علاوه بر کتاب اصلی دوره، منابع vocabulary و الکترونیک مرتبط با دوره نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

دوره عمومی Crash Course
نام دوره طول دوره کتاب اصلی دوره
CRASH ONE چهارماه
Elementary

 


Pre-Intermediate
CRASH TWOچهارماه
Intermediate

 


Upper-Intermediate

دوره های پیشرفته

برای زبان‌آموزانی که می‌خواهند فراتر از نیازهای روزمره و برای ارتباطات پیشرفته شغلی یا آکادمیک به آموختن زبان انگلیسی ادامه دهند، Language Academy دوره پیشرفته را ارائه می‌دهد.

این دوره بر ارتقای مهارتهای چهارگانه گفتاری، شنیداری، نوشتاری و خواندن  برپایه استفاده صحیح و جامع از کلمات و گرامر زبان انگلیسی تأکید داشته و مدرسین آن همگی از زبده‌ترین متخصصان آموزش زبان در مشهد هستند.

سیستم این دوره به گونه‌ای بسته شده که راه را برای شرکت در جدیدترین ویرایش‌های آزمون‌های FCE و CAE دانشگاه کمبریج هموار می‌کند. در نتیجه به لطف شهرت جهانی این دانشگاه و اعتبار بین‌المللی و مادام‌العمر این مدارک، شما دست‌آوردی قابل توجه و چشمگیر برای اثبات مهارت و دانش خود در همه جای دنیا در اختیار خواهید داشت.

 

دوره های پیشرفته
نام دوره طول دوره طول هر ترم کتاب اصلی دوره
FCE
(UPPER INTERMEDIATE)
چهار ترم
(FCE1 – FCE4)
۲۸ جلسه Objective First
(۳rd Edition, 2013)
CAE
(ADVANCED)
پنج ترم
(CAE1 – CAE6)
۲۴ جلسه Objective Advanced 
(۳rd Edition, 2013)
CPE
(PROFECIENCY)
چهار ترم
(CPE1 – CPE4)
۲۰ جلسه Cambridge English: Proficiency (CPE) Masterclass (2012)

دوره های بحث و گفتگو

کلید تمرین مؤثر مهارتهای گفتاری عبارت است از داشتن یک محیط جذاب، هم‌صحبتی‌های با‌انگیزه، موضوعات جالب و مدرّس به‌روز.

از همین رو، دوره‌های Thematic Discussion (بحث موضوعی) با کارت‌های بحث و گفتگوی اختصاصی آکادمی و موضوعاتی که دائماً به روز می‌شوند، محیطی بی‌نظیر برای تمرین صحبت کردن به زبان انگلیسی فرهم می‌آورند.

 

این دوره‌ها با مدیریت اساتید دارای لهجه‌های استاندارد و متنوع، با تأکید بر روان صحبت کردن (Fluencyو استفاده صحیح از کلمات جدید در قالب هر موضوع (Vocabulary Accuracyبرگزار می‌شوند.

دوره های Thematic Discussion
نام دوره ظرفیت دوره طول هر ترم مرجع اصلی دوره (برای دریافت کلیک کنید)
TD
THEMATIC DISCUSSION
۱۲ شرکت‌کننده ۱۰ جلسه Language Academy Theme Sheets